free simple web templates
V současnosti veškeré letecké zásilky z Číny naceňujeme individuálně, pro kalkulaci nás prosím kontaktujte ZDE

Letecké zboží (air freight)

Doprava z Číny, letecké zboží (air cargo):
- z letiště na letiště (airport to airport)
- zajistíme i dopravu od Vašeho dodavatele na letiště a doručení z letiště v Praze kamkoliv v ČR (door-to-door)
- orientační cena: 100 Kč/kg, závisí na volbě dopravce, parametrech zásilky, místě a termínu odeslání
- pro zásilky nad 100 kg (pro zásilky do 100 kg doporučujeme DHL express)
- pro dosažení vyšší celkové hmotnosti zásilky (a tím i relativně nižší ceny) nabízíme službu konsolidace
- prosím kontaktujte nás ohledně přesné kalkulace.

Letecký express DHL

si můžete samozřejmě objednat také v ČR, viz. ceník DHL, ale pravděpodobně Vás nemile překvapí ceny. Ty jsou totiž i v případě, že máte u DHL ČR individuelní ceník, podstatně vyšší, než ceny čínské. My pro Vás máme elegantní řešení dopravy z Číny: zprostředkování služeb DHL z Číny, za čínské ceny! Toho jsme schopni dosáhnout díky konsolidaci zásilek od mnoha subjektů, takže dopravu z Číny realizujeme ve velkém objemu a u DHL máme díky tomu velké slevy (navíc z čínského ceníku).

Konsolidace
Abychom snížili Vaše náklady na dopravu z Číny, můžeme zboží od Vašich dodavatelů konsolidovat v jednom z našich překladišť v provincii Guangdong (Shenzhen nebo Guangzhou) a odeslat jako jednu zásilku (týká se DHL express, případně menších zásilek air-freight). Zboží až od 3 dodavatelů pro Vás zkonsolidujeme zdarma!
We make DHL better!

Mobirise

* Skutečná nebo objemová hmotnost vaší zásilky (která je vyšší). 

** Ceny již zahrnují palivový příplatek, proclení zásilky (proceduru, nikoliv event. clo) a doručení kurýrem. Ceny nezahrnují event. příplatky: 600 Kč za překročení maximálního rozměru (pokud jakýkoliv rozměr kteréhokoliv kusu zásilky překročí 120 cm), 600 Kč za překročení maximální hmotnosti jednoho kusu zásilky (pokud jakýkoliv kus zásilky překročí 70 kg), 600 Kč za doručení do tzv. odlehlé oblasti, 600 Kč za větší počet položek na faktuře než 5 a za tzv. nebezpečné zboží.

*** Zásilky jsou konsolidovány v našich překladištích v provincii Kanton (města Guangzhou nebo Shenzhen) a do sítě DHL jsou předávány ve městě Hong Kong. Pokud je Váš dodavatel v jiném městě, než Guangzhou nebo Shenzhen, je k ceníkové ceně ještě nutno připočítat vnitrostátní dopravné. Pro kalkulaci prosíme použijte náš kontaktní formulář.

**** Celá ČR, kromě tzv. odlehlých oblastí, kde je za doručení účtován příplatek 600 Kč. Seznam odlehlých oblastí najdete zde.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

NAŠE KONTAKTY

Adresa:

Aleš Prosr
ALEXIN Solutions s.r.o.
Hlaváčova 1164,182 00 - Praha 8
IČO: 24310701
DIČ: CZ24310701

Telefon + Whatsapp

HELPDESK 24/7: +420 608 10 40 10

SKYPE: alespek

Bankovní spojení:

2501656197/2010

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise